Červen

Měsíc červen byl doslova nabitý akcemi. Společně s ostatními žáky ze speciálních tříd jsme strávili dopoledne „Na Špici“ – hráli jsme si, zpívali a opékali špekáčky. Na výletě vlakem do Chrudimi jsme si prohlédli „muzeum loutek“ a dali si vynikající zmrzlinu. Z vyhlášení výsledků sběrových akcí jsme si odnesli zasloužené ocenění. Opět jsme navštívili zvířátka v „Apolence“ a chodili jsme na vycházky, na kterých jsme pozorovali měnící se přírodu. Někteří z naší třídy také úspěšně absolvovali plavecký výcvik. No a teď už netrpělivě čekáme na vysvědčení, pak hurá na prázdniny a v září se zase uvidíme!

Mgr. Martina Tomková